Jump to content

Admin na Officjalnym


fazacoolJr

Recommended Posts

Admin na Officjalnym

Witam. Chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobić w danej sytuacji. Gram sobie z ekipą na oficjalnym serwerze w Arku. I teraz moje pytanie. Dlaczego na oficjalnym serwerze jest gracz ( możliwe, że admin o ile tacy są na oficjalnych ) lata na smoku z DLC Aberration. Po pierwsze: Skąd on ma tego smoka,  jeśli gram na oficjalnym serwerze ( bez crossów to znaczy bez łączenia map ) Po drugie: Dlaczego on zabija graczy, a przynajmniej mnie i moich znajomych. Takie zagrania posuwają mnie do zaprzestania grania w Arka, a mam spore doświadczenie i fajnie mogę się bawić. Chciałbym, aby ten gracz lub gracze dostali bana ( chociażby na ten serwer ) lub usunięcie rangi Admina z ich kont. Zapraszam do dyskusji i mam nadzieje, że znajdę odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę być uszczypliwy, ale to chyba Twój pierwszy kontakt z PVP, jeśli jesteś oburzony, że gracze wzajemnie się zabijają.

Na serwerach nie ma adminów. Wildcard nie dba o własną grę, która po kilku latach od premiery nadal jest betą, więc i na granie we własne dzieło nie będą tracić czasu.

Jaki to serwer (nazwa, cluster), na którym gracie? Jesteś pewien, że w Waszym clusterze nie ma Aberracji?

Jeśli gracz na Rock Drake'u nie cheatuje ani nie oszukuje w żaden sposób, to domaganie się dla niego bana jest bezpodstawne. To, że ma prawo zabijać innych, a kwestia tego, że przy okazji zniechęca tym innych do grania, to już dwie różne rzeczy. Zabija, bo to PVP. Serwery w ARKu pełne są trolli, którzy nie robią niczego poza psuciem zabawy innym.

Obawiam się, że czas się przyzwyczaić. Ja i moja ekipa próbowaliśmy różnych serwerów, clusterów (PVP, Classic PVP, NoTame) i map (Wyspa, Ragnarok, Center) i nie ma szans na spokojną grę. Prędzej czy później ktoś Cię zrajduje, i to najpewniej nie tak, że sobie wejdzie drzwiami, tylko wyczyści całą Twoją bazę do zera, żebyś się nawet nie trudził odbudowywaniem, tylko od razu zmienił serwer.

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewny, że gram na oficjalnym serwerze bez crossów ( bez Aberration ) i gracz lata sobie na smoku z Abberation z prędkością światła i całą mapę da radę oblecieć w kilka sekund. Jeśli na oficjalnych serwerach nie ma adminów to to jest 99% cheater, bo na oficjalnym bez modów trudno jest wbić 200+ level postaci :/

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...