Jump to content

PC Server Kill List


Jen

Recommended Posts

Below is a list of servers that will be deleted come August 29th. You have from now until 12:00am EST on the 29th to move your belongings onto a server not present on this list.

EU-PrimitivePVP-nitradotest2                                                                                                    
EU-PrimitivePVP-nitradotest5                                                                                                    
EU-PrimitivePVP-nitradotest6                                                                                                    
EU-PVP-Hardcore-OfficialPrimitivePlus23                                                                                                    
EU-PVP-OfficialPrimitivePlus17                                                                                                    
EU-PVP-officialPrimitivePlus20                                                                                                    
EU-ScorchedEarth644                                                                                                    
EU-ScorchedEarth645                                                                                                    
EU-ScorchedEarth646                                                                                                    
EU-ScorchedEarth647                                                                                                    
EU-ScorchedEarth648                                                                                                    
EU-ScorchedEarth649                                                                                                    
EU-ScorchedEarth650                                                                                                    
EU-ScorchedEarth651                                                                                                    
EU-ScorchedEarth652                                                                                                    
EU-ScorchedEarth653                                                                                                    
EU-ScorchedEarth654                                                                                                    
EU-ScorchedEarth655                                                                                                    
EU-ScorchedEarth656                                                                                                    
EU-ScorchedEarth657                                                                                                    
EU-ScorchedEarth658                                                                                                    
EU-ScorchedEarth659                                                                                                    
EU-ScorchedEarth660                                                                                                    
EU-ScorchedEarth661                                                                                                    
EU-ScorchedEarth662                                                                                                    
EU-ScorchedEarth663                                                                                                    
EU-ScorchedEarth664                                                                                                    
EU-ScorchedEarth665                                                                                                    
EU-ScorchedEarth666                                                                                                    
EU-ScorchedEarth667                                                                                                    
EU-ScorchedEarth668                                                                                                    
EU-ScorchedEarth669                                                                                                    
EU-ScorchedEarth670                                                                                                    
EU-ScorchedEarth671                                                                                                    
EU-ScorchedEarth673                                                                                                    
EU-ScorchedEarth674                                                                                                    
EU-ScorchedEarth675                                                                                                    
EU-ScorchedEarth676                                                                                                    
EU-ScorchedEarth677                                                                                                    
EU-ScorchedEarth678                                                                                                    
EU-ScorchedEarth679                                                                                                    
EU-ScorchedEarth680                                                                                                    
EU-ScorchedEarth681                                                                                                    
EU-ScorchedEarth682                                                                                                    
EU-ScorchedEarth683                                                                                                    
EU-ScorchedEarth684                                                                                                    
EU-ScorchedEarth685                                                                                                    
EU-ScorchedEarth686                                                                                                    
EU-ScorchedEarth687                                                                                                    
EU-ScorchedEarth688                                                                                                    
EU-ScorchedEarth689                                                                                                    
EU-ScorchedEarth690                                                                                                    
EU-ScorchedEarth691                                                                                                    
EU-ScorchedEarth806                                                                                                    
EU-ScorchedEarth807                                                                                                    
EU-ScorchedEarth808                                                                                                    
EU-TheCenter606                                                                                                    
EU-TheCenter610                                                                                                    
EU-TheCenter612                                                                                                    
EU-TheCenter616                                                                                                    
EU-TheCenter617                                                                                                    
EU-TheCenter618                                                                                                    
EU-TheCenter621                                                                                                    
EU-TheCenter623                                                                                                    
EU-TheCenter624                                                                                                    
Hardcore-EU-ScorchedEarth728                                                                                                    
Hardcore-NA-ScorchedEarth773                                                                                                    
NA-PVP-officialPrimitivePlus10                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus12                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus4                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus5                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus6                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus7                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus8                                                                                                    
NA-PVP-OfficialPrimitivePlus9                                                                                                    
NA-ScorchedEarth731                                                                                                    
NA-ScorchedEarth732                                                                                                    
NA-ScorchedEarth733                                                                                                    
NA-ScorchedEarth734                                                                                                    
NA-ScorchedEarth735                                                                                                    
NA-ScorchedEarth736                                                                                                    
NA-ScorchedEarth737                                                                                                    
NA-ScorchedEarth738                                                                                                    
NA-ScorchedEarth739                                                                                                    
NA-ScorchedEarth740                                                                                                    
NA-ScorchedEarth741                                                                                                    
NA-ScorchedEarth742                                                                                                    
NA-ScorchedEarth743                                                                                                    
NA-ScorchedEarth744                                                                                                    
NA-ScorchedEarth745                                                                                                    
NA-ScorchedEarth746                                                                                                    
NA-ScorchedEarth747                                                                                                    
NA-ScorchedEarth748                                                                                                    
NA-ScorchedEarth749                                                                                                    
NA-ScorchedEarth750                                                                                                    
NA-ScorchedEarth751                                                                                                    
NA-ScorchedEarth776                                                                                                    
NA-ScorchedEarth777                                                                                                    
NA-ScorchedEarth778                                                                                                    
NA-ScorchedEarth779                                                                                                    
NA-ScorchedEarth780                                                                                                    
NA-ScorchedEarth781                                                                                                    
NA-ScorchedEarth782                                                                                                    
NA-ScorchedEarth783                                                                                                    
NA-ScorchedEarth784                                                                                                    
NA-ScorchedEarth785                                                                                                    
NA-ScorchedEarth786                                                                                                    
NA-ScorchedEarth787                                                                                                    
NA-ScorchedEarth788                                                                                                    
NA-ScorchedEarth789                                                                                                    
NA-ScorchedEarth790                                                                                                    
NA-ScorchedEarth791                                                                                                    
NA-ScorchedEarth792                                                                                                    
NA-TheCenter570                                                                                                    
NA-TheCenter571                                                                                                    
NA-TheCenter572                                                                                                    
NA-TheCenter573                                                                                                    
NA-TheCenter574                                                                                                    
NA-TheCenter575                                                                                                    
NA-TheCenter578                                                                                                    
NA-TheCenter579                                                                                                    
NA-TheCenter580                                                                                                    
NA-TheCenter581                                                                                                    
NA-TheCenter583                                                                                                    
NA-TheCenter586                                                                                                    
NA-TheCenter588                                                                                                    
NA-TheCenter589                                                                                                    
OC-ScorchedEarth813                                                                                                    
OC-ScorchedEarth814                                                                                                    
OC-ScorchedEarth816                                                                                                    
OC-ScorchedEarth817                                                                                                    
OC-ScorchedEarth818                                                                                                    
OC-ScorchedEarth819                                                                                                    
OC-ScorchedEarth820                                                                                                    
OC-ScorchedEarth821                                                                                                    
OfficialPrimitivePlus3_pvp                                                                                                    
OfficialServer1                                                                                                    
OfficialServer10                                                                                                    
OfficialServer11                                                                                                    
OfficialServer13                                                                                                    
OfficialServer14                                                                                                    
OfficialServer15                                                                                                    
OfficialServer16                                                                                                    
OfficialServer17                                                                                                    
OfficialServer18                                                                                                    
OfficialServer19                                                                                                    
OfficialServer22                                                                                                    
OfficialServer23                                                                                                    
OfficialServer24                                                                                                    
OfficialServer25                                                                                                    
OfficialServer27                                                                                                    
OfficialServer28                                                                                                    
OfficialServer29                                                                                                    
OfficialServer297                                                                                                    
OfficialServer298                                                                                                    
OfficialServer299                                                                                                    
OfficialServer300                                                                                                    
OfficialServer301                                                                                                    
OfficialServer302                                                                                                    
OfficialServer303                                                                                                    
OfficialServer305                                                                                                    
OfficialServer306                                                                                                    
OfficialServer307                                                                                                    
OfficialServer308                                                                                                    
OfficialServer309                                                                                                    
OfficialServer30b                                                                                                    
OfficialServer31                                                                                                    
OfficialServer310                                                                                                    
OfficialServer312                                                                                                    
OfficialServer313                                                                                                    
OfficialServer314                                                                                                    
OfficialServer315                                                                                                    
OfficialServer316                                                                                                    
OfficialServer318                                                                                                    
OfficialServer319                                                                                                    
OfficialServer32                                                                                                    
OfficialServer321                                                                                                    
OfficialServer322                                                                                                    
OfficialServer33                                                                                                    
OfficialServer34                                                                                                    
OfficialServer343                                                                                                    
OfficialServer344                                                                                                    
OfficialServer345                                                                                                    
OfficialServer346                                                                                                    
OfficialServer347                                                                                                    
OfficialServer348                                                                                                    
OfficialServer349                                                                                                    
OfficialServer35                                                                                                    
OfficialServer351                                                                                                    
OfficialServer352                                                                                                    
OfficialServer354                                                                                                    
OfficialServer355                                                                                                    
OfficialServer357                                                                                                    
OfficialServer358                                                                                                    
OfficialServer359                                                                                                    
OfficialServer36                                                                                                    
OfficialServer360                                                                                                    
OfficialServer361                                                                                                    
OfficialServer362                                                                                                    
OfficialServer364                                                                                                    
OfficialServer365                                                                                                    
OfficialServer366                                                                                                    
OfficialServer38                                                                                                    
OfficialServer387                                                                                                    
OfficialServer39                                                                                                    
OfficialServer4                                                                                                    
OfficialServer40                                                                                                    
OfficialServer41                                                                                                    
OfficialServer42                                                                                                    
OfficialServer43                                                                                                    
OfficialServer431                                                                                                    
OfficialServer433                                                                                                    
OfficialServer434                                                                                                    
OfficialServer435                                                                                                    
OfficialServer436                                                                                                    
OfficialServer438                                                                                                    
OfficialServer439                                                                                                    
OfficialServer44                                                                                                    
OfficialServer46                                                                                                    
OfficialServer47                                                                                                    
OfficialServer48                                                                                                    
OfficialServer49                                                                                                    
OfficialServer52                                                                                                    
OfficialServer53                                                                                                    
OfficialServer54                                                                                                    
OfficialServer58                                                                                                    
OfficialServer59                                                                                                    
OfficialServer60                                                                                                    
OfficialServer61                                                                                                    
OfficialServer63                                                                                                    
OfficialServer64                                                                                                    
OfficialServer65                                                                                                    
OfficialServer66                                                                                                    
OfficialServer67                                                                                                    
OfficialServer68                                                                                                    
OfficialServer7                                                                                                    
OfficialServer70                                                                                                    
OfficialServer71                                                                                                    
OfficialServer73                                                                                                    
OfficialServer74                                                                                                    
OfficialServer78                                                                                                    
OfficialServer79                                                                                                    
OfficialServer8                                                                                                    
OfficialServer80                                                                                                    
OfficialServer81                                                                                                    
OfficialServer82                                                                                                    
OfficialServer9                                                                                                    
OfflineRaidProtection-ScorchedEarth810                                                                                                    
OfflineRaidProtection-ScorchedEarth811                                                                                                    
OfflineRaidProtection-ScorchedEarth812                                                                                                    
Primitive-EU-ScorchedEarth722                                                                                                    
Primitive-EU-ScorchedEarth723                                                                                                    
Primitive-EU-ScorchedEarth724                                                                                                    
Primitive-NA-ScorchedEarth767                                                                                                    
Primitive-NA-ScorchedEarth768                                                                                                    
Primitive-NA-ScorchedEarth769                                                                                                    
Primitive-PVE-EU-ScorchedEarth725                                                                                                    
Primitive-PVE-EU-ScorchedEarth726                                                                                                    
Primitive-PVE-EU-ScorchedEarth727                                                                                                    
Primitive-PVE-NA-ScorchedEarth770                                                                                                    
Primitive-PVE-NA-ScorchedEarth771                                                                                                    
Primitive-PVE-NA-ScorchedEarth772                                                                                                    
PrimitivePVP-OfficialServer456                                                                                                    
PrimitivePVP-OfficialServer457                                                                                                    
PrimitivePVP-OfficialServer464                                                                                                    
PrimitivePVP-OfficialServer465                                                                                                    
PrimitivepvpHardcore-OfficialServer473                                                                                                    
PrimitivepvpHardcore-OfficialServer474                                                                                                    
PrimitivepvpHardcore-OfficialServer475                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth695                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth696                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth697                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth702                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth703                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth706                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth707                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth708                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth709                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth710                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth711                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth713                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth714                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth716                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth717                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth718                                                                                                    
PVE-EU-ScorchedEarth719                                                                                                    
PVE-Hardcore-OfficialServer447                                                                                                    
PVE-Hardcore-OfficialServer448                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth753                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth754                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth755                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth756                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth757                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth760                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth761                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth762                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth763                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth764                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth765                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth795                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth797                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth798                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth801                                                                                                    
PVE-NA-ScorchedEarth803                                                                                                    
PVE-OC-ScorchedEarth823                                                                                                    
PVE-OC-ScorchedEarth824                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-1                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-2                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-3                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-4                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-5                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-6                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-7                                                                                                    
PVP-Extinction-Procedural-8                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer339                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer340                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer341                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer342                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer379                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer380                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer381                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer382                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer383                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer384                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer385                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer386                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer91                                                                                                    
PVP-Hardcore-OfficialServer92                                                                                                    
PvP-OfflineRaidProtection-Test-640                                                                                                    
PvP-OfflineRaidProtection-Test-641                                                                                                    
PvP-OfflineRaidProtection-Test-642                                                                                                    
The-EU-OfficialServer101 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer102 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer103 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer104 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer105 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer106 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer107 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer108 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer109 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer112 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer113 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer176 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer177 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer178 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer180 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer181 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer183 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer185 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer186 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer188 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer189 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer190 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer191 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer192 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer193 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer194 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer195 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer196 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer197 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer198 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer199 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer200 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer201 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer202 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer203 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer204 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer205 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer206 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer207 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer208 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer209 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer210 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer211 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer212 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer213 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer214 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer216 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer217 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer219 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer220 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer221 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer222 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer223 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer224 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer225 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer226 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer227 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer229 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer230 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer231 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer232 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer233 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer236 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer237 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer238 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer240 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer243 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer244 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer245 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer246 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer247 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer391 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer392 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer393 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer394 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer395 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer396 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer397 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer398 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer400 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer401 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer402 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer403 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer404 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer405 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer406 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer407 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer408 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer409 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer410 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer411 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer412 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer413 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer414 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer443 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer444 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer496 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer497 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer93 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer94 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer95 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer97 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer98 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-OfficialServer99 (on Nitrado)                                                                                                    
The-EU-PrimitivePVP-OfficialServer458                                                                                                    
The-EU-PrimitivePVP-OfficialServer459                                                                                                    
The-EU-PrimitivePVP-OfficialServer460                                                                                                    
The-EU-PrimitivePVP-OfficialServer467                                                                                                    
The-EU-PrimitivePVP-OfficialServer469                                                                                                    
The-EU-PVE-Hardcore-OfficialServer449                                                                                                    
The-EU-PVE-Hardcore-OfficialServer450                                                                                                    
The-EU-PVE-Hardcore-OfficialServer451                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer128                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer284                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer285                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer286                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer287                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer288                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer289                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer290                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer291                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer292                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer293                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer294                                                                                                    
The-EU-PVP-Hardcore-OfficialServer295                                                                                                    
The-OC-OfficialServer130                                                                                                    
The-OC-OfficialServer131                                                                                                    
The-OC-OfficialServer132                                                                                                    
The-OC-OfficialServer133                                                                                                    
The-OC-OfficialServer134                                                                                                    
The-OC-OfficialServer148                                                                                                    
The-OC-OfficialServer148b                                                                                                    
The-OC-OfficialServer149                                                                                                    
The-OC-OfficialServer150                                                                                                    
The-OC-OfficialServer150b                                                                                                    
The-OC-OfficialServer151                                                                                                    
The-OC-OfficialServer151b                                                                                                    
The-OC-OfficialServer156                                                                                                    
The-OC-OfficialServer158                                                                                                    
The-OC-OfficialServer159                                                                                                    
The-OC-OfficialServer160                                                                                                    
The-OC-OfficialServer161                                                                                                    
The-OC-OfficialServer162                                                                                                    
The-OC-PrimitivePVP-OfficialServer461                                                                                                    
The-OC-PrimitivePVP-OfficialServer462                                                                                                    
The-OC-PrimitivePVP-OfficialServer463                                                                                                    
The-OC-PVP-Hardcore-OfficialServer143                                                                                                    
The-OC-PVP-Hardcore-OfficialServer163                                                                                                    
The-OC-PVP-Hardcore-OfficialServer164                                                                                                    
The-OC-PVP-Hardcore-OfficialServer165                                                                                                    
The-OC-TheCenter453                                                                                                    
The-OC-TheCenter637

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...